___ DOBRA TRADYCJA

Wiemy, że na coś dobrego warto poczekać, więc niczego nie przyspieszamy. To odpowiednio długi proces leżakowania w tankach gwarantuje idealny smak.

Pils z Gniezna nawiązuje do produkowanego w latach 80-tych legendarnego piwa pochodzącego z naszego regionu. Receptura, czas leżakowania zgodnie ze starą szkołą piwowarską oraz surowce to czynniki, które odpowiadają za niesamowity smak naszego Pilsa. Jasnozłota barwa, lekka słodowa podbudowa i krótka, zdecydowanie ziołowa goryczka. To nasz klasyk gatunku.

Owsiane z Gniezna to piwo wyjątkowe z dwóch powodów: po pierwsze jest bezglutenowe, po drugie powstało wyłącznie przy użyciu słodu owsianego. Słomkowa barwa, kremowa tekstura o wyraźnie zaakcentowanej kwiatowo – owocowej goryczce. Naprawdę warto spróbować, takiego piwa jeszcze nie piliście.

Wszystko co w Porterze z Gniezna w delikatniejszym wydaniu do tego leżakowane w dębowej beczce po Porto, od którego przejął szlachetne nuty Porto i aromaty dębu. Tutaj słowa są niepotrzebne, tego trzeba skosztować….

DOBRY BROWAR UL. GRZYBOWO 34, GNIEZNO 62-200 POLSKA

© 2022 | Dobry Browar